Nagrajenci

Glavni nagrajenec

V Legoland in Munchen potuje Gordana Vilotič z družino (Maribor).

Iskrene čestitke!

 

Nagrajenci 3. kroga žrebanja Nagradne igre Pepe in prejemniki nagrade komplet Pepe so:

  1. Antolin Lan
  2. Avdijaj Adrijan
  3. Bahorič Marica
  4. Bajramoska Irena
  5. Began Klavdija
  6. Bele Sara
  7. Bergant Katarina
  8. Bolte Lea
  9. Bregantič Sven
  10. Brezner Goran
  11. Breznik Jaka
  12. Brilej Janja
  13. Bucaj Klara 
  14. Bukač Sanja
  15. Čotar Tine
  16. Čurin Ksenja
  17. Debelak Gregor 
  18. Dobnikar Gregor
  19. Dolmovič Gal
  20. Draškovič Mateja
  21. Drzanic Urska
  22. Fabjančič Andrej
  23. Flajs Tjaša
  24. Flander Aljaž
  25. Galič Četnik Dragana
  26. Galun Erik
  27. Gavez Tilen
  28. Geršak Gaj
  29. Golobič Helena
  30. Gutmacher Lara
  31. Horvat Tea
  32. Hribar Šlebirk Anne Marie
  33. Hrovatin Filip
  34. Hvala Jon
  35. Ivančič Kevin
  36. Jelinčič Filip
  37. Jerič Milan
  38. Jerič Marko
  39. Jerič Anica
  40. Jurjevič Ana
  41. Justin Tanja
  42. Kezele Tanja
  43. Knaus Liam
  44. Kolar Špela
  45. Korošec Slavi
  46. Kos Janko
  47. Kozjek Gregor
  48. Kramberger Gašper
  49. Kristan Janja
  50. Krušič Janko
  51. Kumer Teo
  52. Lavrinc Mateja
  53. Levec Matevž 
  54. Lipovšek Petra
  55. Lorber Dominik
  56. Lotrič Tilen
  57. Lukša Karmen
  58. Lunar Ana
  59. Magdič Tatjana
  60. Medved Robar Avrelija
  61. Metelko Lidija 
  62. Mujakič Tian
  63. Nedeljko Raner Rene
  64. Ocepek Mojca
  65. Oštrić Duško
  66. Pečečnik Nataša
  67. Planinc Miya
  68. Pompe Črt
  69. Popovič Miloš
  70. Posedel Darinka
  71. Potočnik Ema
  72. Pristavec Barbara
  73. Puš Alenka
  74. Pušnik Maja
  75. Razboršek Sara
  76. Remškar Katja
  77. Rešetič Matic
  78. Resnik Marjana
  79. Robar Tomaž
  80. Rožič Julija
  81. Šafarič Julija
  82. Sešek Nina
  83. Škoberne Lenart
  84. Škrobar Greta
  85. Slavin Denis
  86. Steiner Katja
  87. Sterle Režon Brina
  88. Stošić Sanja
  89. Strle Maja
  90. Strle Mateja
  91. Sužnik Gašper
  92. Urosevič Radmila
  93. Verdev Lukas
  94. Višnar Tina
  95. Zadel Maks
  96. Zakrajšek Jan
  97. Zupan Simona
  98. Zupan Hana 
  99. Zupanc Luka
  100. Žveglič Marjetica

Nagrajenci 2. kroga žrebanja Nagradne igre Pepe in prejemniki nagrade komplet Pepe so:

  1. Ahčin Katarina 
  2. Banfič Amadea 
  3. Bauman Centa Gordana 
  4. Began Klavdija 
  5. Belančič Alojzija 
  6. Bele Jože 
  7. Berčon Jan 
  8. Boštar Darinka 
  9. Breg Lidija 
  10. Brezner Vanesa 
  11. Bucaj Živa 
  12. Buček Frančiška 
  13. Ceferin Mojca 
  14. Ciglar Simona 
  15. Čubrlo Radmila 
  16. Damijan Leon 
  17. Domitrovič Nika 
  18. Dravec Bernarda 
  19. Đurasinovic Macak Marijana 
  20. Fakin Blaž 
  21. Feguš Gabriel 
  22. Fele Andreja 
  23. Gačnik Metka 
  24. Gašič Branka 
  25. Godnič Loredana 
  26. Gomboši Vanessa 
  27. Gorišek Diana 
  28. Hafner Tamara 
  29. Hedžet Kristian 
  30. Herman Benjamin 
  31. Hreščak F. Valentina  
  32. Hrib Žiga 
  33. Hribar Šlebir Anne Marie 
  34. Jerič Anica 
  35. Jovič Sanja 
  36. Jures Teja 
  37. Kajzer Saša 
  38. Kališnik Barbara 
  39. Kastner Anja 
  40. Kelc Duška 
  41. Kerin Maja 
  42. Keser Andreja 
  43. Kočevar Barbara 
  44. Koderman Nina 
  45. Kolar Lea 
  46. Komadina Maja 
  47. Kopušar Anita 
  48. Korče Hajdi 
  49. Kostelova Andrea 
  50. Kovačič Tjaša 
  51. Krautberger Bojana 
  52. Kukec Tilen 
  53. Kunaver Tina 
  54. Kunc Petra 
  55. Ladič Uroš 
  56. Lajnscek Monika 
  57. Laknat Katarina 
  58. Medved Tatjana 
  59. Mujadzic Ema 
  60. Mustavar Sebastijan 
  61. Ogrizek Taj 
  62. Orož Anika 
  63. Pahole Anže 
  64. Pavlič Sabina 
  65. Peceli Nina 
  66. Pecjak Ferlez Marija 
  67. Petek Mark 
  68. Pezdir Marija 
  69. Podbrežnik Anja 
  70. Podlesnik Monika 
  71. Povšič Kaja 
  72. Pukšič Valerija 
  73. Rebernak Hancy 
  74. Repnik Anamari 
  75. Roblek Ciril 
  76. Rožnik Rebeka 
  77. Salamon Sabina 
  78. Šebljan Nadej 
  79. Simčič Mark 
  80. Šimec Vlasta 
  81. Šketa Nik 
  82. Skušek Kevin 
  83. Slatinek Tanja 
  84. Šmigoc Jan 
  85. Smodek Žan 
  86. Smodič Lora 
  87. Snežič Mercedes Valentina
  88. Štiblar Simon 
  89. Štrbac Vesna 
  90. Strgar Blanka 
  91. Strle Tatjana 
  92. Ternar Daniel 
  93. Toplak Teja 
  94. Varl Lina 
  95. Vilfan Tina 
  96. Vomš Tea 
  97. Wolf Matija 
  98. Zel Aleksandra 
  99. Zukič Sanela 
  100. Zupan Stanislava

Nagrajenci 1. kroga žrebanja Nagradne igre Pepe in prejemniki nagrade komplet Pepe so:

  1. Alagić Mirsada
  2. Bagari Maša
  3. Bartelj Vlasta
  4. Bizjak Tanja
  5. Blagotinšek Sara
  6. Bracic Tanja
  7. Brlek Marijana
  8. Bučan Katja
  9. Butkovska Tomanič Daniela
  10. Čuček Jan
  11. Damijan Melani
  12. Dolinar Lidija
  13. Dornik Tjaša
  14. Drnovšek Ian Matija
  15. Frank Emilija
  16. Frbežar Elvis
  17. Furman Kai
  18. Gašič Branka
  19. Glamočanin Jure
  20. Godec Tjaša
  21. Golobič Helena
  22. Govekar Mojca
  23. Graša Iva
  24. Grubelnik Nik Aljaž
  25. Güldenberg Lars
  26. Hauptman Majda
  27. Hrenko Gašper
  28. Humljan Mojca
  29. Ilnikar Nataša
  30. Jakša Renata
  31. Jarc Baša Liam
  32. Jerič Milan
  33. Jurčec Julija
  34. Kaluža Tjaša
  35. Kastner Anja
  36. Kaube Tara
  37. Kobal Timon
  38. Kocuvan Tatjana
  39. Kokol Jernej
  40. Koljanin Nikolina
  41. Koradin Elena
  42. Korošec Slavi
  43. Korošec Hana
  44. Kosicek Mateja
  45. Kovačič Sara
  46. Krajnc Sabina
  47. Lazar Anja
  48. Lebar Alma
  49. Lenaršič Aneja
  50. Magdic Mateja
  51. Makoter-Josič Tiana
  52. Medved Tatjana
  53. Mikek Blaž
  54. Močnik Irena
  55. Mrak Darja
  56. Mrak Tinkara
  57. Mravljak Urška
  58. Muminovič Marsel
  59. Peternel Ivanka
  60. Pislak Lara
  61. Pistotnik Leonida
  62. Plementaš Katarina
  63. Pravdič Roman
  64. Prelec Tjaš
  65. Prikeržnik Darja
  66. Račič Hana
  67. Ravnikar Branka
  68. Remenska Sanja
  69. Rijavec Janja
  70. Rus Jaš
  71. Rustja Meta
  72. Satler Mihaela
  73. Savec Simona
  74. Skušek Kevin
  75. Sobočan Tanja
  76. Stanišič Radovan
  77. Strgar Vesna
  78. Svetec David
  79. Šafer Alen
  80. Šantl Rok
  81. Šinko Alenka
  82. Šrort Barbara
  83. Terpin Maja
  84. Tertinek Anja
  85. Trček Manca
  86. Trebusak Karmi
  87. Ugeršek Špela
  88. Ukota Eva
  89. Uran Taja
  90. Vastl Zdene
  91. Verbič Tatjana
  92. Vinšek Gorazd
  93. Vogrinec Anej
  94. Zajc Pavlina
  95. Zbičajnik Slavica
  96. Zupan Simona
  97. Zupančič Neža
  98. Zveršen Anja
  99. Žabkar Andreja
  100. Žugman Ema

 

Čestitamo!